Paylaşmak Güzeldir

6 Eylül 2014 Cumartesi

Kemer Nasıl Takılır?

Etek Kemer Kombini,Kot Pantolon Kemer,Kemer Hangi Kıyafetlerle Kullanılır
Kemer Nasıl Takılır?
Kemer Nasıl Takılır?
Kemer Nasıl Kullanılır,Hangi Kıyafetle Hangi Kemer Takılır,Etek Kemer Kombini,Kot Pantolon Kemer,Kemer Hangi Kıyafetlerle Kullanılır
Bu sezon modanın vazgeçilmezi kemerler yine oldukça gözde. Kalın veya ince kemler şıklıınıza şıklık katarcak. Hangi kemeri kullnmak istediğiniz tamamen sizin tarzınıza kalmış bir şey. Örneğin düz bir t-shirt ve altına jean pantolon giydiniz. Üzerine kalın ve droglu bir kemer takarak asi ve daha rock bir görüntü elde edersiniz. Ya da daha ince ve desenli bir kemer ile çok daha kadınsı bir şıklık yakalayabilirsiniz.
Dediğimiz gibi, kemer seçimi tamamen sizin tarzınızı yansıtacak şekilde olmalıdır. Gelelim kemer nasıl kullanılır konusuna. kıyafetiniz ile kombinleyeceiniz şık bir kemer kıyafetinizi modanın bambaşka bir boyutuna taşıyabilir ama unutmamalısınız ki, kemerlerin yanlış kullanımı modaya son derece uygun olan kıyafetinizi son derece demode bir hale getirebilir.
Kemer Nasıl Kullanılır ?
Kullanacağınız kemerin tarzınıza uygun olmasına dikkat edin. Yani giydiğiniz kıyafet ile uyumlu tarza sahip bir kemer kullanmanız çok önemli.. Kemerler çok amaçlı olabilir fakat doğru kemeri bulmak, mükemmel ayakkabıları bulmaktan daha zordur. İlk olarak kişisel tarzınızı belirleyebilir ya da en azından kemer kullanacağınız kıyafete özel bir kemer düşünün, daha sonra bu tarzınıza hava katacak bir kemer arayın. İyi bir sonuç elde edeceğinizi düşünerek iki farklı tarzı karıştırmayın.
Doğru Genişlikte ve Mücevhere Sahip Kemerler
Kalın bel kemerleri, uzun gövdeli kadınlarda daha güzel bir görünüm yaratıyor çünkü bu aksesuar gövdelerini kısaltıyor ve vücudu daha orantılı gösteriyor. Kısa belli kadınlar ise ince kemerlerle daha iyi görünüyorlar. Bunun sebebi ise ince kemerlerin, gövdelerinin orta kısmını gizleyerek göğüslerden direk bacaklara uzanan bir görüntü yaratmaması.
Eğer iri taşlı, parlak, altın rengi bir aksesuar kullanmak istiyorsanız, kemerinizi de bu kadar abartılı ve süslü seçmeyin. Bu kemeriniz ve takılarınız uyumlu olmak zorunda değil anlamına gelmez. Tam aksine kemer ve takılarınız arasındaki dengeyi sağlamalısınız.
Kemerde Doğru Uzunluğu Çok Önemli ;
İdeal olan kemerinizin ortasındaki deliği kullanmanız. Daha kısa kemerler kullanırsanız size küçük gelmiş gibi görünebilir. Uzun kalan kemerler ise düzgün durmayıp kıyafetinizden fırlayabilir ve onu sürekli düzeltmek sinirlerinizi bozar.
Hangi Kıyafetle Hangi Kemer Takılır,Etek Kemer Kombini,Kot Pantolon Kemer,Kemer Hangi Kıyafetlerle Kullanılır
Üst Kıyafetler ; Alt kıyafetinizin içine sokmayacağınız hiçbir kazak, tişört, bluz ya da tuniğe kemer takmayın. Bu parçalara kemer takarsanız daha yaşlı görünürsünüz ve kıyafetinizin üzerinde garip durur. Eğer belinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız üst kıyafetinizi eteğinizin veya pantolonunuzun  içine sokun ve üzerine kemar takın.Dilediğiniz şıklığı yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Jean ve pantolonlar: Eğer pantolonunuz düşük belliyse ve kemer takmak için yeri yoksa o halde kemer takmayın. Kemer köprüsü bulunmayan pantolonlara kemer taktığınızda yerinden kayacak ve sizi sürekli rahatsız edecek. Kemerinizi sürekli belinizde tutmaya çalışmaktan sıkılacaksınız.
Elbiseler: Kemerler elbiselerie ekstra kıvrım kazandırmak için kullanılabilir fakat bunu yaparken dikkatli olmalısınız. Belinizi ortaya çıkarmak için elbisenize kemer takmaya çalıştığınız zaman kumaşlar büzüşebilir ve ortaya hiç güzel bir görünüm çıkmaz. Vücudunuza oturan modellerde daha iyi sonuç alabilirsiniz.
Etekler: Yüksek belli eteklere takılan kemerler gerçekten de muhteşem duruyor. Eteğin belinize iyice oturduğundan ve hiç potluk oluşturmadığından emin olun. Böylece kemerinizde tam belinizde duracak ve muhteşem görüneceksiniz.
Paltolar: Kış sezonu yaklaşıyor. Ve birbirinden şık paltolar da hanımların şıklığını tamamlıyor. Bu güzel paltoları da kemer ile süsleyerek çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer paltonuzun  kendi kemeri varsa mutlaka kullanın. Paltonuzun kendi kemerini başka bir kemerle değiştirmeye çalışmayın. Moda dergileri bunu bazen yapsa da elde ettikleri sonuç çarpıcı ve uğraşılmış duruyor. Kıyafetinizin natürel olmasını istiyorsanız bunu denemeyin.
Kemer Nasıl Kullanılır,Hangi Kıyafetle Hangi Kemer Takılır,Etek Kemer Kombini,Kot Pantolon Kemer,Kemer Hangi Kıyafetlerle Kullanılır
Tepkiler:

0 yorum: