Paylaşmak Güzeldir

24 Eylül 2014 Çarşamba

Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek,Kalem Etek Modası,Kalem Etek Trendi
Kalem Etek Kombinleri
Kalem etek bu sezonun en gözde kıyafetlerinin başında geliyor. İster ofiste giyin, ister bir davette.Önemli olan kalem eteği ne ile giydiğiniz. Fakat burada çok önemli bir konuyu da hatırlatmak isteriz. Kalem etek giymek istiyorsanız, tam anlamıyla kalem gibi bir vücuda sahip olmanız gerekir. Basen ve poposu normalden büyük olan, bali kalın olan hanımlar için çok da uygun bir kıyafet tercihi değildir. Bu hatırlatmayı yaptıktan sonra kalem etek nasıl giyilir, kalem etek kombinleri nelerdir sorusunun cevabına geçelim.

Hanımların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan kalem etek kombinleri için size önerilirmiz ;

Siyah Kalem Etek ;

Günlük hayatta, havalı ve güçlü bir stil elde etmek istiyorsanız siyah kalem eteğinizi yılın modası crop- tops üst kıyafet ile tamamlayabilirsiniz.  Kıyafetinizi sandalet, babet veya spor ayakkabı ile bu kombin altında harika duracaktır.

Ofiste Kalem Etek ;

Kalem eteğinizi ofiste giymek istiyorsanız, beyaz bir gömlek ya da bluz, puantiyeli şifon bir bluz veya çizgili bluz ile muhteşem görünmenizi sağlayacaktır.. Altına mutlaka topuklu bir ayakkabı giyin.Hem klasik hem daha kadınsı bir stil istiyorsanız kalem eteğinizi dantel parçalar ile tamamlayın, altına minimalist bir sandalet veya stiletto ayakkabı ile giyin.

Spor Giyinenler İçin Kalem Etek Kombini ;

Spor giyinmeyi seviiyorsanız, kalem eteklerinizi renkli ve desenli tişörtler ile giyebilirsiniz. Altına spor ayakkabı veya parmak arası terlik gayet güzel bir seçim olacaktır.

Kış Aylarında Kalem Etek ;

Kalem eteğinizin üzerine dar kesimli kaşmir kazak ve altında da yüksek stiletto ayakkabı giyebilirsiniz.

Kalem Etek Giymenin Püf Noktaları ;

* Eğer minyon ve ince yapılı iseniz, yüksek belli ve diz altında biten kalem etek modelleri size uygun olacakır.
* Kısa boylu iseniz ; Alacağınız kalem etekte fırfır ve desen olmamasına özen gösterin. Bu tür modeller sizi olduunuzdan daha kısa gösterir.
* Kalem etek alırken kumaşın esner kumaş olmasına ve yırmacının doğru ölçüde olmasına çok dikkat etmeniz gerekir.
* Aldığınız kalem eteğin vücudunuza oturması çok önemlidir. 

Kalem Etek,Kalem Etek Modası,Kalem Etek Trendi,Kalem Etek Nasıl Giyilir,Kalem Etek Kombin, Kalem Etek Ne İle Giyilir
Tepkiler:

0 yorum: