Paylaşmak Güzeldir

16 Temmuz 2014 Çarşamba

Bölgesel Zayıflamanın Sırrı Aspir Yağı

Aspir Yağı Zayıflatırmı,Bölgesel Zayıflamada Kullanılan Bitkisel Yağlar,ASpir Yağı İle Zayıflama
Aspir Yağının Faydaları
Evet hanımlar özellikle bölgesel zayıflama konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Bildiğiniz gibi, bitkisel yağlar sağlık ve güzellik mamacıyla yüzyıllardır kullanılıyor. Bu doğal mucizeler, insalıpın eski tarihlerinde keşfedilmiş olmasına rağmen, bir süre göz ardı edildi. ama günümüzde yine eski değerine kavuştu. Bu makalemizde, sizlere aspir yağının faydalarından bahsetmek istiyoruz. Aspir yağı ile zayflama konusunda size bilgiler sunacağız.
  •  Aspir bitkisi, tohumları İspanyol kaşifler tarafından bir kıtadan diğerine taşınmış, papatyagiller familyasından bir şifa kaynağıdır.
  • Taaa tarih öncesi zamanlardan bu tarafa ,Çin, Japonya, Hindistan, Mısır ve İran'da tarımı yapılmış olan aspir bitkisi,linoleic asit içerir.   İnsan vücudunda kendiliğinden üretilemediği için dışarıdan almamız gereken linoleic asit açısından oldukça zengin olanaspir yağı, tatil öncesi zayıflama programlarında hem harici hem dahili kullanıılmaktadır.
  • Egzersizlere ek olarak aspir yağıyla yapılan masajlar, linoleic asidin büyük yağ kütlelerini küçük parçalara ayırarak yağ oranını azaltması açısından, özellikle bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde büyük fayda sağlayabilir.
  •  Soğuk sıkım yöntemle damıtılarak hazırlanmış aspir yağı kapsülleri, öncelikli olarak kilo kontrolünü sağlamak, metabolizmayı hızlandırmak, kas kitlesini arttırmaya yardımcı olmak için dahili olaak kullanılmaktadır.
  • Aspir yağı çok iyi bir antioksidan olmasının yanısıra, B1, B2 ve B12 vitaminleri başta olmak üzere çeşitli vitaminler açısından son derece zengindir.
  • * Damar sertliğini önlemeye yardımcıdır.
Aspir Yağı,Aspir Yağının Faydaları,Aspir Yağı Ne İşe Yarar,Aspir Yağı Zayıflatırmı,Bölgesel Zayıflamada Kullanılan Bitkisel Yağlar,ASpir Yağı İle Zayıflama
Tepkiler:

0 yorum: