Paylaşmak Güzeldir

7 Haziran 2013 Cuma

ERKEK PARFÜMÜ NASIL SEÇİLİR ?

Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkeklere Parfüm Önerileri
Erkek Parfümü Nasıl Seçilir
Erkek Parfümü Nasıl Seçilir ?
Erkek Parfümü,Erkek Parfümü Seçimi,Erkekler İçin Parfüm Seçimi,Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkeklere Parfüm Önerileri
Özel günlerde veya parfüm almak istediğinizde, eşiniz veya erkek arkadaşınız için nasıl bir parfüm seçeceğinize karar veremiyorsanız, sizlere erkek parfümü nasıl seçilir sorunsunun cevabını vermek istiyoruz. Sevdiğinize doğru parfümü bulmak önemli bir konudur. Bunu için erkeğinizin nasıl bie kişilik olduğunu iyi tespit etmeniz gerekir.

Erkek Parfümü,Erkek Parfümü Seçimi,Erkekler İçin Parfüm Seçimi, Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkeklere Parfüm Önerileri
5 tip erkek vardır. Bunlar geleneksel erkekler, karizmatik erkekler, Sofistiker erkekler,özgür ruhlu erkekler ve çocuk ruhlu erkekler.. Eğer erkeğinizin tipini bilirseniz, doğru parfümü de kolaylıkla bulabilirsiniz..

Geleneksel Erkeklere Parfüm Önerileri ; Trendlerden etkilenmeyen geleneksel centilmenler için sıcak ve elegant notalar önemlidir. Ardıç, kakule, biber, lavanta, misk, amber,vetiver, paçuli, sandal ağacı ve sedir içeikli kokular onlara göre olabilir.
Sofistike, Kendine Özen Gösteren Erkeklere Parfüm Önerileri; Her zaman bakımlı, modayı yakından takip eden, daha modern bir yaşam tarzı olan erkekler için fujer/eğrelti otu veya benzeri notları içeren parfümler idealdir; meşe yosunu, kumarin, sardunya, ada çayı ve bargamot gibi.
Karizmatik Erkeklere Parfüm Önerileri; Bulunduğu ortamda varlığını hissettiren güçlü erkekler için tütün/tobacco kokusu en iyi seçimdir. Bu kokular genellikle sıcak tahtamsı, floral, narenciye ve misk notlarının mükemmel bir kompozisyonu olarak bir algı yaratır.
Özgür Ruhlu Erkeklere Parfüm Önerileri ; Enerji dolu, özgür ruhlu, adrenalin tutkunu ve sezgileriyle hareket eden erkekler için fresh, aromatik ve tezeleyici notlar içeren parfümler doğru bir tercih olur. Güçlü yeşil aramoatik notlar, yeşil limon, sencefil, gardenya, biberiye, papaya, ardıç, liken yosunu, hindistan cevizi gibi kokular ona uygundur.
Çocuk Ruhlu Erkeklere Parfüm Önerileri;  Dinamik, neşelendirici, çocuk ruhlu erkekler için gül, lale, müge gibi floral norlarla bezenmiş, tarçın ve baharatlarla süslenmiş, misk, neroli, portakal çiçeği, kehribar, kişniş, yeşil elma ve vanilya notları ile harmanlanmış parfümler onları etkiler.
Erkek Parfümü,Erkek Parfümü Seçimi,Erkekler İçin Parfüm Seçimi, Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkeklere Parfüm Önerileri
Tepkiler:

0 yorum: