Paylaşmak Güzeldir

8 Nisan 2013 Pazartesi

MAYA ZAYIFLATIR MI ?

Yaş Maya İle Nasıl Zayıflanır
Maya İle Zayıflama
Maya İle Zayıflatır mı ?
Yaş Maya Zayıflatırmı,Maya İle Zayıflama,Maya Zayıflatırmı, Maya Zayıflama Formülü,Yaş Maya İle Nasıl Zayıflanır
Yaş maya hem sağlık hem de güzellik için, bulunmaz bir nimet, Yaş maya maskesi ile cildinizi güzellştirirken, zayıflamak ve sağlıklı bir vücuda da sahip olmak mümkündür. Yaş maya zayıflatır mı diye düşünen okurlarımız için cevabımız, evet maya ile zayıflamak mümkün olacaktır. Peki nasıl olacak bu iş derseniz cevabımız aşağıda..

Yaş Maya Zayıflatırmı,Maya İle Zayıflama,Maya Zayıflatırmı,Maya Zayıflama Formülü,Yaş Maya İle Nasıl Zayıflanır
Maya yüzde 50 oranında protein, B grubu vitaminler, demir, krom, magnezyum, fosfor, çinko ve selenyum gibi mineraller içeriyor. Pek çok gelişmiş ülkede de, ilaç hammaddesi olarak kullanılmakta.
Maya tuz ve şekerden yoksun bir gıdadır. Özellikle kan şekerinin ani düşmesini önler. İçerdiği krom sayesinde, vücuttaki yağı ve şekeri yakarak, zayıflamaya yardımcı olur. Ayrıca çinko içermesi nedeni ile, kandaki üksek şekeri düşürür. Sağlıklı bir diyette yer alan besinlerin, vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılaması gerekir. Maya, bu ihtiyaçların, büyük bir bölümünü karşılayabilecek niteliktedir. Zayıflama diyetleri sırasında, bazen bağırsak bakterilerine zararlı olabilir. Maya bu durumda dengeleme görevini üstlenir ve bağırsaklardaki yararlı bakterileri güçlendirir.
Yaş Maya Zayıflatırmı,Maya İle Zayıflama,Maya Zayıflatırmı,Maya Zayıflama Formülü,Yaş Maya İle Nasıl Zayıflanır
Tepkiler:

0 yorum: