Paylaşmak Güzeldir

11 Mart 2013 Pazartesi

DOĞUM AYINA GÖRE KİŞİLİK ANALİZİ

Doğduğunuz Aya Göre Karakter Tahlili
Doğum Ayına Göre Kişilik
Doğum Ayına Göre Kişilik Analizi
Doğum Ayına Göre Karakter Analizi,Doğum Ayına Göre Kişilik,Doğduğunuz aya Göre Karaktert analizi,Doğduğunuz Aya Göre Karakter Tahlili
Doğduğunuz ayın karakterinizi yakından ekilediğini biliyor muydunuz ? Her ay bir burcu temsil ediyor. Fakat aynı burçtan olan kişilerin farklı karakterlerde olduğu da bir gerçek. İşte bu karakter farkı da doğduğunuz aydan kaynaklı. Gelin doğum ayına göre kişilik analizi nasılmış, hep birlikte görelim..

Doğum Ayına Göre Karakter Analizi,Doğum Ayına Göre Kişilik,Doğduğunuz aya Göre Karaktert analizi,Doğduğunuz Aya Göre Karakter Tahlili
Ocak Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Ocak ayında doğanlar hırslı ve ciddi kişiliklerdir. Çok eleştirirler ancak aynı zamanda insanı nasıl mutlu edeceğini bilirler. Aşırı dikkatlidir, bünyesi kuvvetlidir. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır.  Sosyal yönden çok kuvvetli değillerdir.
Şubat Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Şubat ayında doğanlar genelde sessiz utangaç ve ağırkanlıdırlar. Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz, somut şeylere önem verirler. İnatçıdır, hayallerinin peşinden giderler. Özgür olmaktan hoşlanırlar ve kısıtlanmak istemezler.
Mart Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Mart insanı çekici bir kişiliğe sahiptir. Güvenilirdir ve nezakete önem verir. Bazen utangaç olabilir ancak genelde esrarengiz, cömert ve sempatik. Çevresinde neler olduğunun farkındadır, iyi bir gözlemcidir. Eğlenmeyi sever. Tempolu müzikleri sever, arkadaşlarıyla birlikte olmaktan hoşlanır.
Nisan Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Aktif ve enerji doludur. İnsanları teselli etmeyi sever. Maceraperest ve cesurdur. Gerektiği yerde diplomatik olmayı bilir ve mantığını dinler. Bazen verdiği ani kararlardan pişman olsa da genelde doğru kararlar verir.
Mayıs Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Mayıs ayında doğanlar sert bir yapıya sahiptir. Hayal kurmayı severler ve bu hayalleri gerçekleştirmeye çalışırlar. Karşısındaki insana anlayışlı yaklaşır. Çalışma konusunda serttir, sistematik çalışır ve ileri görüşlüdür.
Haziran Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Haziran ayı doğanlar, kararlarını kolay verirler aynı anda birden fazla şey düşünebilirler. Komik ve eğlenceli karakterleri vardır. Çok inatçıdır.  Hassas ve kolay incinirler.  Konuşkandır, nazik ve tatlı dillidir.
Temmuz Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. Arkadaş sıkıntısı çekmezler, sempatiktir. Aşırı gururludur, anlaşılması güç biridir ve zor inanırlar.
Ağustos Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Şakalaşmayı severler. Liderlik özellikleri vardır, yol göstermeyi severler. Dikkatli ve tedbirlidir.  Korkusuzdurlar çevrelerine yardımcı olurlar. Bağımsızlığına düşkündür.
Eylül Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :İyi bir konuşmacıdır. İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı sever. İlişkilerinde seçicidir. Sadık ve güvenilirdir. Spor ve seyahati sever.  Hislerini kendine saklar.
Ekim Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Herkesle sohbet etmeyi sever İlgi odağı olmak ister. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. Çalışkan, sosyal ve aktiftir. Arkadaşlarına çok önem verir. Gülmeyi sever.
Kasım Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Eğlenceli kişilik. İçten ve yardımseverdir. Derin duygularla sever Herkesi olduğu gibi kabul eder. Hataları affetmez. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. İnsanları kolay etkiler.
Aralık Ayında Doğanlar İçin Karakter Analizi :Sadık ve cömerttir. Azimli, sosyal yönü kuvvetlidir. Kızgınlığı uzun sürmez. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik. Sevildiğini hissetmek ister. Sabırsızdır. Dostlarını kendinden fazla düşünür.
Doğum Ayına Göre Karakter Analizi,Doğum Ayına Göre Kişilik,Doğduğunuz aya Göre Karaktert analizi,Doğduğunuz Aya Göre Karakter Tahlili
Tepkiler:

0 yorum: