Paylaşmak Güzeldir

10 Aralık 2012 Pazartesi

UYKUDA AĞIZDAN SU AKMASI

Uykuda Ağızdan Su Gelmesine Çözüm
Uykuda Ağızdan Su Akması
Uykuda Ağızdan Su Akması
Uykuda Ağızdan Su Gelmesi,Uykuda Ağızdan Su Akması,Uykuda Ağızdan Su Akmasının Nedenleri, Uykuda Ağızdan Su Gelmesine Çözüm
Bazı insalar, uykuda ağızdan su akması probleminden şikayetçidir. Uykuda ağızdan su gelmesi probleminin tedavisine başlamadan önce, Uykuda Ağızdan Su akmasının nedenleri konusunda bir araştırma yapmak gerekir. Uykuda Ağızdan Su akmasının farklı nedenleri olabilir..

Uykuda Ağızdan Su Akmasının Nedenleri,
* Yemeği geç saatte yemek,
* Fazla miktarda yemek yemek,
* Çok tok iken, yemeğin hemen ardından yatmak,
* Yatmadan önce, çok soğuk içeceklerden fazla miktarlarda tüketmek bazı sebepler arasındadır.
Bu gün sizlere Uykuda Ağızdan Su Gelmesine Çözüm olabilecek bitkisel bir öneride bulunmak istiyoruz.
Uykuda Ağızdan Su Gelmesine Çözüm İçin Gerekli Malzemeler ;
* 4 bardak su,
* 1 kahve fincanı yeşil mercimek,
* 1 çorba kaşığı sumak,
Hazırlanışı : Yeşil mercimek ve sumak kaynayan 4 bardak suyun içine atılıp, 10 dakika kaynatılır. Süzdükten sonra ılınmaya bırakılır. Ilık olarak yatmadan yarım saat önce bu su ile gargara yapılır. Taze üzüm ve ayva yemek de, şikayetlerinizin geçmesinde çok fayda sağlar..
1-2 gün uyguladıktan sonra, şikayetler geçmez ise, bir doktora başvurmanız faydalı olacaktır.. Ayrıca, geç saatlerde yemek içmek ve dolu mide ile yatmak şikatlerinizin sürekli olmasına sebep olur. Yatmadan 2 saat önce yemek işini bitirmeniz gerekir.
Uykuda Ağızdan Su Gelmesi,Uykuda Ağızdan Su Akması,Uykuda Ağızdan Su Akmasının Nedenleri, Uykuda Ağızdan Su Gelmesine Çözüm
Tepkiler:

0 yorum: