Paylaşmak Güzeldir

17 Ekim 2012 Çarşamba

KIRIŞIKLIKLARA KARŞI DOĞAL KREM YAPIMI

Evde Krem Nasıl Yapılır
Evde Doğal Krem Yapımı
Kırışıklıklara Karşı Doğal Krem Yapımı
Kırışıklıklar İçin,Doğal Krem,Evde Krem Yapımı,Evde Krem Nasıl Yapılır,Evde Krem Yapmak, Doğal Krem Yapımı,Doğal Krem Nasıl Yapılır
Yaşın ilerlemesi ile birlikte zamanın izleri en net cildimizde görünür. Ciltte oluşmaya başlayan kırışıklıklar, yaşımızın ilerdiğinin en net habercisidir. Yaşlanma sürecinin doğal sonucu olan kırışıkları tamamen yok etmek veya önlemek mümkün değildir ama, çizgileri azaltmak ve mümkün olan en az seviyede tutmak elimizdedir.
Doğal krem yardımı ile cilt kırışıklıkları ile savaşmak çok da zor değil. Kırışıklıklar için evde doğal krem yapımı önerisinde bulunacağız sizlere..
Evde Krem Yapmak İçin Gerekli Malzemeler ;
* 1çorba kaşığı lanolin,
*2 tatlı kaşığı bademyağı (cevizyağı veya başka bir yağda olabilir),
* 2 tatlı kaşığı maden suyu,
* 2 tatlı kaşığı tahin yağı,
Kırışıklıklar İçin,Doğal Krem,Evde Krem Yapımı,Evde Krem Nasıl Yapılır,Evde Krem Yapmak, Doğal Krem Yapımı,Doğal Krem Nasıl YapılırTüm yağlı malzeme hafif ateşte benmari usulü ile ısıtılır. Karışım düzgün bir kıvam alınca maden suyu konur, kap ateşten çekilir. Soğuyuncaya kadar karıştırılır. Cilde yumuşaklık vermesi için yedirilerek kırışıklıklara sürülür. Düzenli olarak kullanıldığı taktirde, cilt kırışıklıklarının gözle görünü oranda azaldığı bilinmektedir.
Kırışıklıklar İçin,Doğal Krem,Evde Krem Yapımı,Evde Krem Nasıl Yapılır,Evde Krem Yapmak, Doğal Krem Yapımı,Doğal Krem Nasıl Yapılır
Tepkiler:

0 yorum: