Paylaşmak Güzeldir

15 Ekim 2012 Pazartesi

ALDATAN ERKEK NASIL ANLAŞILIR ?

Aldatan Erkek Belirtileri
Aldatan Erkek Nasıl Yakalanır
Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır ?
Aldatan Erkek,Aldatan Erkek Belirtileri,Aldatan Erkek Davranışları,Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır,Aldatan Erkek Nasıl Yakalanır,Aldatan Erkek Nasıl Davranır
Erkeklerin aldatması günümüzde bile hala pek çok insan tarafından doğal bir durum olarak karşılanmakta. Erkektir elinin kiri yapar şeklinde, yorumları pek çok kişiden duymuşsunuzdur.
Ama, yeni nesil kadınlar, bunu pek haz etmiyor ve erkeğinin kendisini aldattığından şüphelendiği durumlarda, ip uçları toplamaya başlıyor. Aldatan Erkek nasıl yakalanır, Aldatan erkek davranışları nelerdir ? Bütün bunlara bir cevap bulmaya çalışır. Biz de bu makalemide, aldatan erkek nasıl anlaşılır konusunu sizlerle paylaşmak istedik..
Aldatan Erkek,Aldatan Erkek Belirtileri,Aldatan Erkek Davranışları,Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır,Aldatan Erkek Nasıl Yakalanır,Aldatan Erkek Nasıl Davranır
Artık sizinle fazla ilgilenmiyorsa...
Bir zamanlar, her yaptığınız ve her söylediğinizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hatalarınızı kabullenmiş ve sizi olduğunuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir.
Farklı kokuyorsa...
Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda farklı bir koku varsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.
Yalan Söylüyorsa ..
Eğer açık bir yalanını ve ya geç saatlere kadar süren bir iş toplantısı gibi klasik atlatmalarını yakalıyorsanız şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyeceği anlamına gelmez.
Size Yaklaşmıyorsa..
Birdenbire sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladığının sinyali olabilir.
Olduğundan çok daha farklı bir imaja bürünmüşse..
Birden farklı giysiler giymeye ve sürekli kuaföre gitmeye başladıysa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları yeni bir işe başladığı için yapıyorsa, fazla korkmanıza gerek yok. Ancak yeni bir işe başlamadıysa ya da bu değişiklikleri sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.
Sağlığına birdenbire daha fazla önem vermeye başladıysa...
Sürekli spor salonuna gidiyor, daha sağlıklı yiyecekler yiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gittiğini size söylemiyorsa, şüphelenmeniz için iyi bir nedeniniz var demektir.
İş saatleri uzamaya başladıysa...
Terfi etmediyse ya da çok önemli bir proje üzerinde çalışmıyorsa, iş saatlerini uzatmasının arkasında bambaşka bir nedeni var demektir. Ya sizinle bir sorunu var ya da başka biriyle ilgileniyor olabilir.
Sürekli yeni iş arkadaşından bahsediyorsa...
Konuştuğu her şey yeni iş arkadaşıyla ilgiliyse, ancak bu adamı siz bir türlü etrafta göremiyorsanız, size onunla ilgili bazı şeyleri anlatmıyor olabilir. Tehlike sinyalleri çalıyor, dikkat...
Sizi ailesinden uzaklaştırıyorsa...
Bir zamanlar sizle tanıştırmak için can attığı ailesini sizden uzak tutmaya başladıysa, bazı hatalarını onların arkasına saklıyor olabilir.
Birden saldırgan ve paranoyak olduysa...
Durup dururken her söylediğinizi yanlış anlıyorsa... Ona sorduğunuz en ufak soru bile kavgaya dönüşüyorsa... Bazı telefonları cevaplamaktan kaçınıyor, size garip sorular soruyorsa... Artık onunla oturup her şeyi açıkça konuşmanız, ikiniz için de en iyisi olacaktır.
Aldatan Erkek,Aldatan Erkek Belirtileri,Aldatan Erkek Davranışları,Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır,Aldatan Erkek Nasıl Yakalanır,Aldatan Erkek Nasıl Davranır
Tepkiler:

0 yorum: