Paylaşmak Güzeldir

21 Eylül 2012 Cuma

TURŞU SUYU ZAYIFLATIRMI ?

Turşu Suyunun Zararaları
Turşu Suyu Zayıflatırmı
Turşu Suyu Zayıflatırmı ?
Turşu Suyu İle Zayıflama,Turşu Suyuyla Zayıflama,Turşu suyu Zayıflatıyor,Turşu suyu Zayıflatırmı,Turşu Suyu Zararları,Turşu Suyu Zararlımı
Turşu, geleneksel garnitürlerimizden bir tanesi.. Her mevsim, ister acı, ister tatlı, ister tek tip, ister karışık olsun, sofraların baştacı olan turşunun suyu zayıflatır mı sizce ?

Pek çok insan tuşu suyunu severek içer. Peki bu sevilen içeceğin zayıflatma özelliği olduğunu biliyoırmuydunuz ? turşu suyuyla zayıflama mümkün.. Evet yanlış duymadınız Turşu suyu zayıflatıyor..
Turşu suyunda bulunan “asetik asit“in vücutta yağ birikimini önlediği  ve metabolizmayı hızlandırdığını açıklayan uzmanlar, bu özelliği ile turşu suyunun zayıflattığını söylüyor. Hergün bir bardak turşu suyu içerek kilo verebilir, zayıflayabilirsiniz.
Turşu Suyu Zararları,Turşu Suyu Zararlımı
Turşu suyu zayıflatıyor ama, dikkat etmek gereken önemli bir konuda var. Bu konuyı da sizlere hatırlatmadan geçmek istemedik..Turşu suyunda bulunan asetik asit, mide için zararlı olabiliyor. Özellikle reflü şikayeti olanlar turşu suyu içememeli..
Ayrıca Tuz bakımından zengin olan turşu suyu yüksek tansiyonu olan hastalara tavsiye edilmiyor. İçerdiği fazla tuz neden ile vücutta su tutulmasına ve ödem oluşmasına neden oluyor.. 
Turşu Suyu İle Zayıflama,Turşu Suyuyla Zayıflama,Turşu suyu Zayıflatıyor,Turşu suyu Zayıflatırmı,Turşu Suyu Zararları,Turşu Suyu Zararlımı
Tepkiler:

0 yorum: