Paylaşmak Güzeldir

22 Temmuz 2012 Pazar

EVDE SAÇ BAKIM YAĞI HAZIRLAMA

Saç Bakımı Bitkisel
Evde Saç Bakım Yağı Hazırlama
Evde Saç Bakım Yağı Hazırlama
Saç Bakımı,Saç Bakım Yağları,Saç Bakımı Bitkisel,Evde Saç Bakımı,Evde Saç Bakım Yağı Hazırlama,Saç Yağları,Saç Yağı,Evde Saç Bakım Yağı,Bakım Yağı
Saç bakımı konusunda, saç bakım yağları ayrı bir önem taşır. Saçların güzel ve bakımlı olması ancak saç bakımı ile olur. Bunun için çok fazla maddi destek de gerekmez. Evde saç bakımı ile, dilediğiniz güzellikteki saçlara kavuşmanız zor değil. Evde saç bakım yağı hazırlayarak, bu işi kolayca halledebilirsiniz. sizler için evde saç bakım yağı hazırlama formülü vereceğiz.

Evde Saç Bakım Yağı İçin Gerekli Malzemeler;
* 1 er yemek kaşığı, badem yağı, susam yağı,
* 1 er tatlı kaşığı, defne yağı, biberiye yağı,
Evde Saç Bakım Yağı Hazırlama ; Tüm malzemeleri tahta spatula ile karıştırın. saç dibinden başlayarak, saç uçlarına kada masaj yaparak, uygulayın. 30 dak. bekledikten sonra, ılık su ve şampuan ile yıkayın.
Saç Bakım Yağının Faydaları,Bakım Yağının Faydaları; Saç dibindeki kurumayı, kaşıntıyı, kepeklenmeyi ve saç kırıklarını önler. Saçı besler.
Saç Bakımı,Saç Bakım Yağları,Saç Bakımı Bitkisel,Evde Saç Bakımı,Evde Saç Bakım Yağı Hazırlama, Saç Yağları,Saç Yağı,Evde Saç Bakım Yağı,Bakım Yağı
Tepkiler:

0 yorum: