Paylaşmak Güzeldir

13 Haziran 2012 Çarşamba

ŞİFALI BAHARATLARIN FAYDALARI

Şifalı Baharatların Faydaları
Şifalı Baharatlar,Baharatların Faydaları,Kimyonun Faydaları,Zerdeçalın Faydaları,Çörekotunun Faydaları,Keten Tohumu Faydaları,Yeşil Çay Faydaları
Mutfaklarımızda ve günlük hayatta sıkça kullandığımız baharatların faydaları hakkında bilginiz varmı? Kimyon,zedeçal,çörekotu,ketentohumu ve hatta yeşil çay, damak tadımıza hitab etmekle kalmıyorlar, aynı zamanda, sağlığımızı koruyan, sadık bekçi görevini de üstleniyorlar. Sizleri şifalı baharatlar konusunda bilgilendirmek istiyorum.

Şifalı Baharatlar,Baharatların Faydaları,Kimyonun Faydları,Zerdeçalın Faydaları,Çörekotunun Faydaları,Keten Tohumu Faydaları,Yeşil Çay Faydaları
Kimyonun Faydaları ;Kimyon, dereotu tohumu ve turunçgillerin kabuğu çok faydalı. Limonen denen kanser savaşçısı bir madde ihtiva eder.
Zerdeçalın Faydaları;
Köriye karakteristik koyu sarı rengini ve lezzetini verir. Kanser destek ürünleri içinde en güçlüsüdür. Akciğer, kolon, karaciğer, mide, meme, yumurtalık, beyin, lösemi gibi pek çok kanserde tümörlü hücrelerin büyümesini engellediği belirlenmiştir. Kanserin dağılmasını engelleyerek kanser hücrelerini ölmeye zorlar.
Çörekotunun Faydaları ; Ölümden gayrı her derde deva olarak bilinen siyah mucize..Bağışıklık siteminizi güçlendirmek için günde 1 çorba kaşığı 1 çörek otu yiyin. Çörek otu vücutta mikrop veya tümörle mücadele eden “naturel killer” hücrelerinin sayılarının artmasını sağlar. Yararlı etkilerini gösterebilmesi için çörek otunu öğütüp toz şeklinde tüketin.
Keten Tohumu Faydaları ; Bağışıklık sistemini güçlendirerek kanserden korur. Özellikle bağırsak kanserine karşı koruma sağlar, keten tohumu da öğütüldükten sonra tüketilmeli.
Yeşil Çayın Faydaları ; Her gün yeşil çay içilmeli. Günde iki fincan yeşil çay tüketiminden sonra kana geçen kanser savaşçısı maddeler, kılcal damarlarla vücudun her hücresine taşınarak tümörlü hnhavuç suyu içmek, prostat kansücrelerin büyümesini engeller.
Şifalı Baharatlar,Baharatların Faydaları,Kimyonun Faydları,Zerdeçalın Faydaları,Çörekotunun Faydaları,Keten Tohumu Faydaları,Yeşil Çay Faydaları
Tepkiler:

0 yorum: