Paylaşmak Güzeldir

27 Haziran 2012 Çarşamba

SAÇ BAKIMI NASIL YAPILMALI ?

Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı ?
Doğru Saç Bakımı
Saç Bakımı
Saç Bakımı Nasıl Olmalı,Saç Bakımı Nasıl Olur,Saç Bakımı Nasıl Yapılır Evde,Saç Bakımı Nasıl Yapılır,Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı, Doğru Saç Bakımı
Saç bakımı
denince akla pek çok karışık işlem geliyor sanırım. ama, aslında çok ufak püf nokatarlı ve doğru tekniklerle sağlıklı saçlara kavuşmak ve doğru saç bakımı yapmak mümkün. Saç Bakımı nasıl yapılır konusunu anlatmak istiyoruz. Ama, burada daha çok saç bakımında yapılan hatalrı anlatacağız ki, doğru saç bakımı uygulayın diye..

Saç Bakımı Nasıl Olmalı,Saç Bakımı Nasıl Olur,Saç Bakımı Nasıl Yapılır Evde,Saç Bakımı Nasıl Yapılır,Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı,Doğru Saç Bakımı

* Öncelikle bilmeniz gereken en önemli unsur, psikolojik durum ile saçların sağlığı,birbirine bağlantılı.. O sebeple psikolojik sııntılardan kendinizi arındırmanız gerekiyor.
* Sağlık durumunuz da saçları yakından ilgilendiriyor.
* Saçların mat, kırılgan, kuru, yağlı ve kepekli olmasının altında birçok neden yatıyor olabilir; saç cinsine uygun olmayan ürünler, olumsuz çevre koşulları, hormonal düzensizlik ve yanlış beslenme bunlardan birkaçı. Sağlıklı bir kafa derisi, saç ve saç köklerinin ne derece güçlü olduğunu gösteriyor.
* Sıcak su ve sıcak fön onları zedeleyen dış etkenlerden bazıları. Ayrıca aşırı sıcak, saç derisine zarar verirken aynı zamanda saçın aşırı yağlanmasına da yol açıyor. Fönle kurutma sırasında ise saç telleri kolayca kırılabiliyor.
* Saça uygulanan boya da saçı yıpratıcı faktörlerden biri. Aslında saçlara fazla zamana gerek duymadan bakım yapmak mümkün. Bunun için şampuanlar, saç kremleri, serumlar ve özel bakımların saçları canlandırıcı etkileri bulunuyor.
Saç Bakımı Nasıl Olmalı,Saç Bakımı Nasıl Olur,Saç Bakımı Nasıl Yapılır Evde,Saç Bakımı Nasıl Yapılır,Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı,Doğru Saç Bakımı
Tepkiler:

0 yorum: