Paylaşmak Güzeldir

11 Haziran 2012 Pazartesi

BAĞIRSAK GAZI ŞİFALI BİTKİLER

Bağırsak Gazı Şifalı Bitkiler
Bağırsak Gazı,Bağırsak Gazı Nasıl Giderilir,Bağırsak Gazı Nasıl Çıkar,Bağırsak Gazına Karşı,Bağırsak Gazına Ne İyi Gelir,Bağırsak Gazına İyi Gelen Bitkiler,Bağırsak Gazına Kesin Çözüm,Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm
Pek çok insan bağırsak gazı şikayeti yaşar. Gerek tükettiğimiz besinler, gerekse bazı hastalıkalar, bağırsak gazına neden olur. İyide bu bağırsak gazı nasıl giderilir.. Bağırsak gazına karşı ne yapmak gerekir. Bağırsak gazı nasıl çıkar..
Özellikle kalabalık ortamlarda bizi sıkıntıya sokan, hatta şiddetli karın ağrılarına ve kramplarına sebebiyet veren bağırsak gazına kesin çözüm önerisi, Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlundan
Bağırsak Gazına İyi Gelen Bitkiler,Bağırsak Gazına Kesin Çözüm,Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm
* Sabahleyin kalktığınızda aç karnına oda sıcaklığındaki yarım bardak suyun içine bir tane limonun suyunu sıkın ve için . Göreceksiniz şişkinliğiniz inecek ve gazla dolu bağırsaklarınız rahatlayacaktır. Bu limonlu suyun içine şeker veye tatlandırıcı atmadan için.
* Eğer limon yiyemiyorsanız yada limon size rahatsızlık veriyorsa o zamanda oğulotu (melisa) çayı için. Melisa çayı da aynı etkiyi gösterek sizin rahatlamanızı sağlayacaktır.
* Bağırsak gazı için şifalı bitki olarak bir diğer öneri de, nane çayı... Yemeklerden yarım saat sonra nane çayı içmeniz bağırsak gazı oluşumunu engelleyecektir.
Ayrıca kendi alacağınız tedbirler sayesinde bağırsak gazına kesin çözüm bulmuş olacaksınız.
* Yemeğinizi yavaş ve bol bol çğneyerek yiyin.
* Sizde hazımsızlık ve bağırsak gazı yapan besinleri tüketmekten kaçının.
* Yağlı olan yiyeceklerden kaçınmaya çalışın, hem kilo problemi yaşamazsınız, hem cilt problemi tabi ki en önemlisi bağırsak gazı oluşumunu engellemiş olursunuz.
* Bağırsak gazı oluşmaması için alacağımız en önemli önlemlerden biride üşütmemektir. Özellikle ayaklarımızı üşüttüğümüzde bağırsaklarımız daha çok gaz üretir. Karında şişkinlik ve ağrıya neden olur.
Bağırsak Gazı,Bağırsak Gazı Nasıl Giderilir,Bağırsak Gazı Nasıl Çıkar,Bağırsak Gazına Karşı,Bağırsak Gazına Ne İyi Gelir,Bağırsak Gazına İyi Gelen Bitkiler,Bağırsak Gazına Kesin Çözüm,Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm
Tepkiler:

0 yorum: