Paylaşmak Güzeldir

25 Nisan 2012 Çarşamba

İLİŞKİYİ BİTİREN SEBEPLER

 İlişkiyi Bitiren Sebepler
Kadın Erkek İlişkisi,Kadın Erkek İlişkileri,İlişkiyi Bitiren Sebepler,Kadın Erkek İlişkileri Üzerine Yazılar
Ergenlik çağından itibaren, karşı cinsi tanımaya ve onlarıo anlamaya çalışırız. Bu hem kadınlar için, hem de erkekler için aynıdır. Kadın Erkek ilişkileri üzerine yazılar sıkça rastladığımız yazılardır.
İlişklierin neden bittiği konusunda, her iki taraf da farklı yorumlar yapar. Biz de bu makalemizde, kadın erkek ilişkisi içerisinde birlikte olmak kadar normal bir sonuç olan ayrlığı anlatmak istiyoruz. İlişkiyi bitiren sebepler nelerdir Sizce ?
Kadın Erkek İlişkisi,Kadın Erkek İlişkileri,İlişkiyi Bitiren Sebepler,Kadın Erkek İlişkileri Üzerine Yazılar
Kötü kokmak  : Kötü kokan bir ten hem kadını hem de erkeği rahatsız eder. Özellikle erkeklerin ter kokusunu çok çekici bir şeymiş göstermeleri akıl alır gibi değil. Önemli olan parfüm şişesine düşmüş gibi kokmak değildir. Temiz kokmaktır. Bu hafif bir sabun kokusu da olabilir. Ne olduğu çok da sorun değil. Sadece Temiz kokmak önemli olan.
Sadece yatılacak birisi olmak : Henüz ilişkiniz yeni başladı ve iz karşınızdakini tanımaya çalışıyorsunuz. Osa onun tek niyeti sizi yatağa atmak... İşte ilişkinin bitmesinin temel sorunlarından bir tanesi. Kadın ve erkek sadece yatmak için bir araya gelmezler.. Hayatta seksten başka şeyler de var unutmayın.. Bu tür insanlar hiç çekilmezler.. Bu tip insalar bırakın duygusal ilişkiyi, cinsel ilişkidende insanı soğuturlar.
Fazla Alkol tüketmek : Bir barda veya alkollü ortamda, oldukça fazla miktarda alkol aldıktan sonra, aradığım kişi kesinlikle sensin diyen birisi ne kadarinandırıcı olabilir ki sizce ?
Aşırı Romantik Olmak : Romantizm her iki taraf içinde güzeldir. Ama aşırıya kaçmamak kaydıyla. Her yerde her zaman romantizm olmaz. Bu ilişkinini çekilmez ve son derece cıvık bir şekle sokar ki, kimse böyle bir şeyi istemez.
İlgisiz Olmak : Evet ilişkiyi bitiren sebepler içinde en sık rastalanılanı.. Pek çok kadın bielirli bir süreden sonra, partnerinin ya da eşinin kendisine karşı çok ilgisiz olduğundan yakınır. Özellikle erkekler,i kendisini kabul ettirene kadar olmadık taklalar atıp, kabul gördükten sonra, nasıl olsa benim ve benden vazgeçemez mantığı ile hareket ederler. Bu da zaman içierisinde kişilerin birbirinden uzaklaşması veya ilişkinin bitmesine sebep olur.
Yalan Söylemek : Hepimiz zaman zaman durumu kurtarmak amacı ile beyaz yalanlar söyleriz. Fakat aşırıya kaçan ve kişileri aptal yerine koyan yalanlar sadece aşk ilişkisini değil, her türlü ilişkiyi sıkıntıya sokar.
Turtarsız Davranışlar : Yaptığı ile söylediği birbirini tutmayan insanla ne kadar süre beraber olabilirsiniz ki? Her konuda ahkam kesipte iş uygulamay gelince kaytaran insalar karşısındakine gerekli güveni de telkin edemezler..
Aşırı Kıskançlık ve Anlayışsız Olmak : Herkes biaz kıskanılmaktan hoşlanır. Tabii bunun da bir sınırı var. Kıskançlık sevgi gösterisi olarak tabir dilir. ama aşırı kıskanç ve hayatı size zehir eden bir insala da ömür geçmez. Bir de bunun üzerine anlayışsızlık eklenirse, alın size cehennem hayatı. Bu ilişki eninde sonunda bitmeye mahkumdur..
Kayınvalide Etkisi : Özellikle ana kuzusu erkelerin eşleri veya sevgilileri için durum oldukça zor. Çünkü bu durumda annesi hep aranızda olacak ve ilişkiniz ne hale gelecek bir düşünün. Bu tür erkekler, anneleri gibi bir kadın olmanız için sizi zorladıkça iş çığrından çıkacak ve ilişki sona erecek...
Kadın Erkek İlişkisi,Kadın Erkek İlişkileri,İlişkiyi Bitiren Sebepler,Kadın Erkek İlişkileri Üzerine Yazılar
Tepkiler:

0 yorum: