Paylaşmak Güzeldir

5 Nisan 2012 Perşembe

HAMİLELİKTE MADEN SUYU İÇİLİRMİ ?

Hamilelikte Maden Suyu İçilirmi?
Hamilelikte Maden Suyu ,Hamilelikte Maden Suyu Zararlımı, Hamilelikte maden suyu içilirmi,Hamilelikte Maden Suyu İçmek,Hamilelikte Maden Suyu İçimi,Hamilelikte Maden Suyu Tüketimi,Hamilelikte Maden Suyu İçmenin Faydaları, Hamilelikte Maden Suyu İçmek Yararlımı
Bebek bekleyen sevgili anne adaylarımız için, bir araştırma yaptık. Hamilelikte maden suyu içilirmi, Faydalımıdır yoksa zaralımıdır ?
Hamilelikte beslenme çok önemli bir konudur. Yiyecek ve içeceklere, çok daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Hamile hanımların en çok merak ettiği konu, hamilelikte maden suyu tüketimi. Bildiğiniz gibi, maden suyu, vücut açısından önemli pek çok minerali içerir. Bu sebeple hamilelikte kullanılmasının bir zararı yoktur. Fakat tamemen doğal ve katkısız olmalıdır. Sade olanlar tercih edilmelidir. Günde 1 tane içilebilir.
Fakat bu yazdığımızdan, gebelik süresince, düzenli olarak günde 1 tane maden suyu içilecek şeklinde bir şey çıkarılmamalıdır. Yapılan araştırmalarda, hamilelikte maden suyu içmenin faydaları hakkında, herhangi bir bulguya rastlanmamıştır. Bazı hastalarda, hazımsızlığı, şişkinliği ve bacaklardaki krampları hafiflettiği bilgi alınmıştır. .Gebelik boyunca, maden suyu yerine, bol su ve taze sıkılmış meyve suyunu da tercih edebilirsiniz.
Hamilelikte Maden Suyu ,Hamilelikte Maden Suyu Zararlımı,Hamilelikte maden suyu içilirmi,Hamilelikte Maden Suyu İçmek,Hamilelikte Maden Suyu İçimi,Hamilelikte Maden Suyu Tüketimi,Hamilelikte Maden Suyu İçmenin Faydaları,Hamilelikte Maden Suyu İçmek Yararlımı
Tepkiler:

0 yorum: