Paylaşmak Güzeldir

9 Nisan 2012 Pazartesi

BEBEĞİNİZİN BURCU

Bebeğinizin Burcu
Burca Göre Bebeğiniz,Burcuna Göre Bebeğinizin Karakteri,Burcuna Göre Bebekler,Bebeğinizin burcu,Burcuna Göre Bebeğinizin Özellikleri
Burçlar, inansak da inamasakda hayatıızda bir şekilde yer alıyorlar. Pek çok insan astroloji bilimine inanıyor, bir o kadarı da inanmıyor. Ama yine de bir yerde gördüğünde en azından burcunu okumadan geçmiyor. Ya da burcunun öçzelliklerini merak ediyor. Bu makalemizde, bebeğinizn burcu başlığı ile burcuna göre bebekler konusunu anlatacağız..

Koç burcu bebekleri,Boğa burcu bebekleri,İkizler burcu bebekleri, Yengeç burcu bebekleri,Aslan Burcu Bebekleri,Başak burcu bebekleri,Terazi burcu bebekleri,Akrep burcu bebekleri,Yay burcu bebekleri,Oğlak burcu bebekleri,Kova burcu bebekleri,Balık burcu bebekleri
Bebeğiniz Koç Burcu İse ;
Koç burcu bebekleri, diğer bebeklere göre acelecidir. Çabuk konuşup, çabuk yürürler. İnatçı kişiliğini küçüklüğünden itibaren gösterir. Sevgi gösterilerini çok sever. Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmez. Kitaplara düşkündür. Hayal gücü kuvvetlidir, sert, pratik ve idealisttir. Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin, asi karekteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır.
Bebeğiniz Boğa Burcu ise;
Boğa burcu bebekleri, İnatçı olmalarına rağmen onu yetiştirmek zevklidir. Genelde güçlü ve sağlıklıdır.Çabuk kırılıp gücenmez, saldırganlık yapmaz. Kendi kendine oynamayı sever, üzerine varırsanız kavgacı olur, size karşı çıkabilir. Makul açıklamalar yapılmasını bekler. Müziğe karşı yeteneklidir. Okul hayatında başarılı ve düzenlidir. Ev işlerinede yardımcı olur.
Bebeğiniz İkizler Burcu İse;
İkizler burcu bebekleri ,çok hareketlidir. Yürümeyi ve konuşmayı çabuk öğrenir. Emeklemeye başladığında anne ve babası yorgun düşer. Özgürlüğünün kısıtlanmasından hoşlanmaz. Zekidir, hafızası kuvvetlidir. El becerisi isteyen işlere yatkındır. Taklit yeteneği vardır. Çabuk öğrenir, aynı iş üzerinde devam isteği yoktur. Küçük yaşta yabancı dil eğitimi alması iyi olur.
Bebeğiniz Yengeç Burcu İse;
Yengeç burcu bebekleri , huyu sıkça değişen bebeklerdir..Yemeyi, içmeyi, değişik tatlar almayı, değişik renkler görmeyi sever. Çekingendir ama kucaklanmayı ve sevilmeyi ister. Kendi kendine saatlerce oynar. Ama yalnız kalmamaya ihtiyacı vardır; çünkü pek çok şeyden korkar. Sözel derslerde başarılıdır. Tutumludur, verilen harçlığı biriktirir.
Bebeğiniz Aslan Burcu İse;
Aslan Burcu Bebekleri, kendi kendine bırakıldığında neşeli ve keyifli; bırakılmadığı taktirde ise öfkeli, saldırgan olur. Kendisiyle ilgilenilmesi hoşuna gider, hatta bazen kendini bir kral zannedip etrafında uşak gibi dolanılmasını ister. Çabuk öğrenir, zekidir. Sempatik ve sevimliliğiyle insanların ilgisini hemen çeker. Para konusunda cömerttir. Emir almaktan hoşlanmaz ve genellikle verilen emri reddeder.
Bebeğiniz Başak Burcu İse ;
Başak burcu bebekleri, huzurlu ve sakin bir bebektir ama acelecidir de. Yabancıların yanında ağırbaşlı ve sakindir. Aile içinde ise fişek gibidir. Söyleneni yapar, problem çıkarmaz. Okulda başarılıdır. Arkadaş canlısı ve güvenilirdir. Sanatsal çalışmalar küçük yaşlarda onu çeker. Araştırmayı sever. Kendisine gösterilen ilgiden şımarmaz.
Bebeğiniz Terazi Burcu İse;
Terazi burcu bebekleri, İyi kalpli ve adildir. Kararsızdır, yanlış karar vermekten korkar. Huzur ve sessizlik ister. Çok sevimli olması, genelde şımartılmasını sağlar. Şımarık olduğu içinde okulda ve arkadaşlarının yanında denge kurmakta zorlanabilir. Zeki ve mantıklıdır. Tartışmayı sever. Temiz ve düzenlidir. Sanat yeteneği vardır.
Bebeğiniz Akrep Burcu İse;
Akrep burcu bebekleri, Savaşmayı sever. İstediği olmadığı zaman çabuk öfkelenir. Ona patronun kim olduğunu şefkatle şımartmadan göstermek gerek. Sevdiklerine ve arkadaşlarına bağlıdır. Hoşlanmadığı insanlara ise soğuk davranır. Çok kolay kavrayan zekası vardır. Mesleği ne olursa olsun başarılı olur. Enerjisini sarf etmesi için ona ortam hazırlayın. Azarlamalar ve bazı şakalar onda olumsuz etki yapabilir.
Bebeğiniz Yay Burcu İse;
Yay burcu bebekleri, Neşeli, sevecen ve arkadaş canlısıdır. Yanlızlığa dayanamaz. Dürüsttür. Rahat hareket etmeyi ve bağımsız olmayı sever. Çok meraklıdır, herşeyi bilmek ister. Kendisine güven duyulduğunda yanıltmaz, her işin üstesinden gelir. Onurlandırılmayı çok sever.
Bebeğiniz OğlakBurcu İse;
Oğlak burcu bebekleri, inatçı, azimli ve ısrarlı yapısı ile bıktırabilir. İstediğini mutlaka elde eder. Kendisine bir düzen oluşturmaya oyuncaklarından başlar ve o düzeni bozmaz. Dışarıda gezmek yerine evde vakit geçirmeyi ve anne ve babasının dizinin dibinde oturmayı tercih eder.Derslerinde sorumluluk sahibidir. Başarısını göstermek için yaygara koparmaz, hatta başarılarını başkalarından duyabilirsiniz.
Bebeğiniz Kova Burcu İse;
Kova burcu bebekleri, İnatçı ve bağımsız bir çocuktur. Bir an bile yerinde duramaz. Kısıtlanmaktan nefret eder. Mantığına uymayan herşeyi tartışmak ister. Okulu sevmese bile arkadaşları sayesinde alışır. Konuşmak ve arkadaşlık yapmak onun için zavkli bir uğraştır. Ona dikkatini toplamayı, uyumluluğu ve kendini bir konuya verebilmeyi öğretmek gerekir.
Bebeğiniz Balık Burcu İse;
Balık burcu bebekleri , İstediğini yaptırmayı çok iyi bilirler. Bunu tatlı sözler ve gülücüklerle yapar. Yetenekleri konusunda teşvik edilmediği zaman kendini çok kötü hisseder. Ona güven verin ki kendini keşfetsin. Hassas ve duygusal olduğu için sert davranışlarınız kırılmasına ve gözyaşı dökmesine neden olabilir. Çok sempatik ve zekidir. Çok yalan söylemez, onun sadece hayal gücü çok kuvvetlidir.
Burca Göre Bebeğiniz,Burcuna Göre Bebeğinizin Karakteri,Burcuna Göre Bebekler,Bebeğinizin burcu,Burcuna Göre Bebeğinizin Özellikleri,Koç burcu bebekleri,Boğa burcu bebekleri,İkizler burcu bebekleri, Yengeç burcu bebekleri,Aslan Burcu Bebekleri,Başak burcu bebekleri,Terazi burcu bebekleri,Akrep burcu bebekleri,Yay burcu bebekleri,Oğlak burcu bebekleri,Kova burcu bebekleri,Balık burcu bebekleri
Tepkiler:

0 yorum: