Paylaşmak Güzeldir

1 Nisan 2011 Cuma

ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRLARI

Ünlülerin Güzellik Sırları
Ünlülerin Güzellik Sırları,Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları,Ünlülerin Cilt Bakımı,Ünlülerin Cilt Bakım Sırları,Ünlülerin Cilt Güzellik sırları,Ünlülerin Cilt Bakım Ürünleri,Ünlülerin Cilt Sırları
Ünlülerin Doğal Cilt Bakım Ürünleri
Pek Çok ünlünün cilt güzelliği hepimizin hoşuna gider ve cildimiz, onların cildi gibi, pürüzsüz, ışıl ışıl olsun isteriz. Pek çok ünlü, sanılanın aksine, pahalı kremlerden değil, doğal ürünlerden yardım alıyor. Siz de bu ürünleri evde rahatlıkla ve ekonomik olarak kullanabilirsiniz. İşte Ünlülerin Güzellik sırları...
Catherina Zeta Jones :Güzel gülüşü ile ünlü Catherina Zeta Jones'un beyaz dişlerinin sırrı ortaya çıktı. Jones, haftada birkaç kere çilek püresiyle dişlerini fırçalıyor!
Sophia Loren :Domatesleri soyup püre haline getirdikten sonra içine bir kaşık bal ve zeytinyağı katan Sophia Loren, bu karışımı yüzüne sürdükten sonra bir saat bekliyor. Bu yöntemle cildinin kırışmaya karşı direnç ve ışıl ışıl bir görünüm kazandığını belirtiyor. Domates adeta gençlik aşısı vazifesi görüyor.
Cameron Diaz :Cameron Diaz, süt tozunu hafif ıslatarak yüzüne halkalar şeklinde masaj yapıyor. Diaz, bu sayede cildinin tazeleştiğine inanıyor. Bu işelm doğal Peeling vazifesi görüyor.
Sarah Jessica Parker :Gözlerinin etrafındaki morluk ve mimik kırışıklıklarından yakınan Hollywood'un seksi yıldızı Sarah Jessica Parker bu bölgeye kuşburnu yağı ile masaj yapıyor. Bunun dışında günde en az 4-5 bardak kuşburnu çayı içen Parker, bu poşetleri atmayarak gözlerinin üzerine yerleştiriyor.
Sandra Bullock :Sandra Bullock, elma kabuklarını maske olarak kullanıyor. Elma kabuklarını yüzüne yerleştirdiğinde içindeki asitlerin peeling etkisi yaptığını ve bunun, hücre yenilemesini tetiklediğini belirtiyor.
Christina Aguilera :Her gün çiğ patates dilimlerini cildinde gezdiren Christina Aguilera, patatesin hem sivilceye iyi geldiğini, hem de parlaklık ve bronzluk kazandırdığını söylüyor.
Naomi Campell :Vücudunda selülitlerin yerleşmeye müsait olan kısımlarını kahve ile ovan Naomi Campell, aynı zamanda bu bölgeyi haftada birkaç kere üzerine kahve serpiştirdiği folyo kağıtları ile kaplayarak bekliyor
Ünlülerin Güzellik Sırları,Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları,Ünlülerin Cilt Bakımı,Ünlülerin Cilt Bakım Sırları,Ünlülerin Cilt Güzellik sırları,Ünlülerin Cilt Bakım Ürünleri,Ünlülerin Cilt Sırları
Tepkiler:

0 yorum: