Paylaşmak Güzeldir

30 Nisan 2011 Cumartesi

SURVİVOR TANER


Survivor Taner
Survivor Taner,Survivor Taner Kim,Survivor Taner Kimdir,Survivor Taner Tarlacı,Survivor Taner Kaç Yaşında,Taner Tarlacı Kimdir
Survivor Ünlüler Ünsüzler yarışmasında, birbirinden renkli isimler dikkat çekiyor. Bu isimlerden bir tanesi de, Tanet Tarlacı. Peki Survivor Taner Kimdir, Kaç Yaşındadır, neler yapar... ?
Survivor Taner,Survivor Taner Kim,Taner Tarlacı kim,Survivor Taner,Survivor Taner Kaç Yaşında ?
1984 yılında Almanya'da doğan Taner Tarlacı, 27 yaşında. Survivor Taner, Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü öğrencisi. Pek çok insan Taneri, Survivor yarışması ile tanıdı. Fakat Taner, Yetenek Sizsiniz programına katılmış ve Acun Ilıcalının dikkatini çekmiş bir isim.
Yetenek Sizsiniz yarışmasında şarkı söylemesi, yengeç showu ve ardından Hülya Avşar'dan evet alabilmek için çektiği şınav ile tanınan genç yarışmacı Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında bir anda Nihat Doğan kadar dikkat çekici bir yarışmacı haline geldi.
Gönüllüler arasında fenomen olma yolunda ilerliyen Taner Tarlacı, adaya gelir gelmez börtü böcek yiyerek farklı olduğunu herkese gösterdi.
Taner Tarlacının çılgınlıkları bu kadarla sınırlı değil. Adına İnternet sitesi açılan Taner Tarlacının bazı çılgınlıklarını, sizler için araştırdık.
* Sarhoş olup Girne sokaklarında çırılçıplak koşarak çöp bidonunun içine atlamış.
* Bir çuval unu kafasından aşağıya boşaltıp "Nasıl görünüyorum" diye sormuş.
* Kavgada kendisini kurtarmaya gelen arkadaşına "sen benim kavgama ne karışıyorsun" diye saldırmış.
* Yüzü gözü yara bere içinde okula gelmiş. Nedenini soranlara "İddiaya girdim ağaca çıktım ve düştüm" diye cevap vermiş.
* Bir yarışmada arkadaşını eleyen jüriye küfür edip üzerlerine yürümüş.
Survivor Taner,Survivor Taner Kim,Survivor Taner Kimdir,Survivor Taner Tarlacı,Survivor Taner Kaç Yaşında,Taner Tarlacı Kimdir
Tepkiler:

0 yorum: