Paylaşmak Güzeldir

15 Nisan 2011 Cuma

PEKER AÇIKALIN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Peker Açıkalın Kalp Krizi Geçirdi
Peker Açıkalın Kalp Krizi,Peker Açıkalın Kalp Krizi Geçirdi,Peker Açıkalın Öldü,Peker Açıkalın Öldü mü
Bugün Saat 15 sularında, bir tartışma sonucu kalp krizi geçiren Peker açıkalının sağlık durumu Ciddiyetini koruyor. bir Kaç defa kalbi duran Peker açıkalın tıbbi müdehaleler sonucu hayata döndürüldü ve yoğun bakıma alındı. 30 dakika boyunca beyine oksijen gitmeyen Peker açıkalın için, doktorları Hasar kalıcı hasar olabilir şeklinde açıklama yaptı.
Kalp Krizi geçirmeden bir kaç gün önce, Peker Açıkalın Twitter sayfasında şunları yayınlamıştı. (Kaynak:televizyongazetesi.com)
13 Nisan'da Facebook sayfasında Yahşi Cazibe'den neden ayrıldığını ve tv'lerde neden artık Oyunculuk yapmayacağını şöyle açıklamıştı :
Telif haklarımın savaşını, hem bir Oyuncu, hem bir vatandaş olarak, an itibarile, siyasi arenada olduğu gibi (tabiki kaleyi zorlayıp içeri girebilirsek... : ) en doğal hakkım olan ekmek paramın savaşı için telif haklarımı çıkarmak adına;
ilk etapta son yapmış olduğum atv kanalında 34 bölüm oynamış olduğum ve süreç filmin yapımcılığını yaptığı yahşi cazibe adlı sit-com dizisinden, tüm sözleşmede haklarım çiğnendiğinden dolayı ayrılma kararı alıp, bana karşı açılmış olan 150. 00 united states dollar' lık davanın karşılığında SÜREÇ FİLM' e aynen sözleşmemin gereği 150. 000-, TÜRK lirası karşı dava açmaya karar verdim... .
Ve bu ÜLKEDE iki kalas bir heves yaşadığı zannedilen tüm Oyuncuların TELİF HAKLARI çıkmadan mesleğim olan sanatımı TV' lerde icra etmekten vazgeçtim... Beni sevenlerden özür dilerim.
Sevgi ve saygılarımla... .
(benim gibi bi fil 37 senedir sigortası olmayan bir sanatçının, yanında ve konumunda bir kaç kişi varsa lütfen benimle birlikte hareket etsin.
... BU BİR HAK SAVUNUSUDUR... kırallar hep soytarılardan korkmuştur. )
Peker Açıkalın Kalp Krizi,Peker Açıkalın Kalp Krizi Geçirdi,Peker Açıkalın Öldü,Peker Açıkalın Öldü mü
Tepkiler:

0 yorum: