Paylaşmak Güzeldir

24 Mart 2011 Perşembe

AHMET MARANKİ SARIMSAK VE SOĞAN KÜRÜ

Ahmet Maranki Sarımsak ve Soğan kürü
Ahmet Maranki Sarımsak,Ahmet Maranki Sarımsak Yutmak,Ahmet Maranki Sarımsak Faydaları, Ahmet Maranki Yüksek Tansiyon,Ahmet Maranki Tansiyon Tedavisi,Ahmet Maranki Tansiyon Hastaları İçin Soğan Kürü

24 Mart 2011 Tarihinde Sabahların Sedası Programına Konuk olan Ahmet Maranki, yüksek Tansiyon hastaları için, bitkisel Çözüm önerdi. Ahmet Maranki Tansiyon için sarımsak kürü başta olmak üzere, Soğan Kürü ve bir çok faydalı önerilerde bulundu. ayrıca Ahmet Maranki Tansiyon düşüklüğü,Düşük Tansiyon için Şifalı bitkiler konusunda da önerilerde bulundu.
Ahmet Marankinin Önermiş olduğu kürlerden Önce Sarımsak kürü hakkında size bilgi verelim.
Ahmet Maranki Sarımsak Kürü,Ahmet Maranki Yüksek Tansiyon,Ahmet Maranki Tansiyon Tedavisi
1 LT Suyun İçine 5 diş sarımsağı kırın. 7 gün kapalı ve güneş görmeyen bir yerde bekletin. Süzün. Sabah ve akşam, çocuklar için 1 çay kaşığı, 12 yaş üstü için 1 tatlı kaşığı, yetişkinler için de 1 çorba kaşığı içilir.
Ahmet Maranki Tansiyon Hastaları İçin Soğan Kürü
1 Büyük soğanı (250 Gr) Elinizle kırın. Parçalayarak, 500 Gr (2 bardak) 8.5 alkali Suyun içine geceden koyun. Sabaha Kadar bekletin. Sabah aç karnına ve akşam yatmadan önce için. Eğer bu şekilde içemezseniz, içine biraz limon ve bal katabilirsiniz.
*Günde 3-4 diş sarımsak yutun.
*Her Gün Sabahları aç karnına 5 adet ceviz içi yiyin.
*Günde 2-3 fincan alıç suyu için.
Eğer isterseniz, sarımsak kürünü, tıpkı soğan kürü gibi 500 gr suyun içine 3 diş sarımsağı kırıp atın. Geceden sabaha kadar bekletin. Sabah ve akşam yatmadan önce bu suyu için. bir Gün soğan suyu, bir gün sarımsak suyu içilebilir.
Ahmet Maranki Tansiyon düşüklüğü-Düşük Tansiyon için Şifalı bitkiler
Eğer Tansiyon düşüklüğü Problemi yaşıyorsanız, 1 bardak kaynar suyun içerisine, 1 çay kaşığı biberiye koyup demlendirin ve için. Düşük tansiyon için faydalıdır.
Ahmet Maranki Sarımsak,Ahmet Maranki Sarımsak Yutmak,Ahmet Maranki Sarımsak Faydaları, Ahmet Maranki Yüksek Tansiyon,Ahmet Maranki Tansiyon Tedavisi,Ahmet Maranki Tansiyon düşüklüğü,Düşük Tansiyon için Şifalı bitkiler,Ahmet Maranki Tansiyon Hastaları İçin Soğan Kürü

Tepkiler:

0 yorum: