Paylaşmak Güzeldir

2 Aralık 2010 Perşembe

YENİ YIL HEDİYESİYeni Yıl Hediyesi
Evet... Hanımlar beyler, Yeni yıl gelmek üzere. Bu arada yeni yıl hediyesi de almak lazım... Peki Ne hediye alacağını biliyor musun? Yoksa öneriye mi ihtiyacın var? Eğer öneri istersen, bir kaç, naçizhane önerim olacak...
Ne Hediye alsam?
Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Önemli olan düşünmektir, gibi bir klişe ile söze başlıyorum. Yeni yılda sevdiklerimizi mutlu etmenin en iy ollarından bir tanesi, yeni yıl hediyesi almak. Almasak da olur ama... Hediye almayı herkes sever ve bekler... Önemli olan hediyenin pahalı olması değil, anlamlı olmasıdır.
Yılbaşı Hediyesi Ne Olmalıdır?
Yılbaşında, sevdiğinize, arkadaşlarınıza, anne ve babanıza, çocuklarınıza hediye alma isteği, herkeste vardır. Ama, bütçeyi de aşmamak lazım. Peki Yılbaşı hediyesi ne olmalıdır?
Eğer, maddi gücünüz var ise, en iyisi mücevherdir. Ama, maddi gücünüz kısıtlı ise, eşinize, harika bir paket çikolata alabilirsiniz. Erkeler, eşlerine kırmızı don alabilirler. Üstelik fiyatları da oldukça uygun. Kadınlar ise, güzel bir cüzdan, hoş kokan bir parfüm, bir kazak veya gömlek alabilir. Zaten bunlar klasikleşmiş hediyelerdir. Ama dediğim gibi, maddi gücünüz var ise, erkeler için hoş bir köstekli saat, kasınlar için ise, şık bir kolye olabilir.
Benim sizin için önerim, dijital fotoğraf çerçevesi. Her ikinizin yan yana fotografı olan. Eğer, bütçenizi aşıyor ise, dijital olmayan çok şık çerçeveler mevcut. Onlardan bir tane edinip, ikinizin fotoğrafı veya güzel bir aile fotoğrafı koyup, şık bir paket yaptınızmı, iş tamamdır. Hem erkek için, hem de kadın için çok şık bir hediye olur.
Yeni yıl Hediyesi, Kırmızı Don,Dijital Fotoğraf Çerçevesi,Yılbaşı Hediyesi Ne olmalı
Tepkiler:

1 yorum:

Admin dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.