Paylaşmak Güzeldir

5 Aralık 2010 Pazar

REİS BEDEL


Reis Bedel
Reis Bedel Dizisi, 2011 de yayınlanmaya başlayacak. Ama, daha yayınlanmadan kıyamet koptu. Kimisi Sedat Pekerin Hayatı anlatılacak dedi. Yazar Soner Gümeci, sert bir dille yalanladı.
Reis Bedel Dizi Konusu
5 ayrı ırktan gelen 5 farklı insanın cezaevinde buluşması ile başlayan müthiş bir macera... farklılıklarının getirdiği kavgalardan kurtulup vatan için tek yumruk olmaları ve büyük bir aşk hikayesi
Reis Bedel Oyuncuları
Reis Bedelin Oyuncu kadrosu belirlendi. ama hiç bir şekilde açıklanmıyor. Sadece Yazar Soner Gümeci, Şenol İpekten bahsediyor. Çok yakın zamanda, Reis Debel oyuncuları da açıklanacak.
Reis Bedel Hangi Kanalda?
Reis Bedel için, pek çok kanal ile görüşme yapılmış. ama, diziye talip olan iki kanal var. Bu kanalların hangisi olduğu veya Reis Bedel Dizisinin Hangi kanalda yayınlanacağı anlaşma imzalandıktan sonra açıklanacak.
Reis Bedel Fragman
Reis Bedel bu kadar tartışmalı gündeme gelirken, Fragman çekimlerine de başlanmış. Yani Reis Bedel son aşamada. Kanal anlaşması imzalandıktan sonra, fragmanları, konusu ve oyuncuları hakkında bilgi verilecek. Ama biz sizlere Reis Bedel için verilen sunum videosunu yayınlamak istiyoruz.

Reis Bedel, Resi Bedel Video,Reis Bedel FragmaniReis Bedel Hangi Kanalda,Reis Bedel Dizi
Tepkiler:

0 yorum: