Paylaşmak Güzeldir

1 Kasım 2010 Pazartesi

TÜRK TELEKOMDAN TTNET MOBİL


TTNET Mobil Nedir?

Türk Telekom, yep yeni bir hizmetle, bizlerin karşısında. TTNET mobil. TTNET Mobil, aslında yeni bir GSM operatörü. Yan, cep telefonu, servis sağllayıcısı. Fakat Diğer GSM operatörlerinden farklı olarak, bir kaç hizmetin faturasını tek fatura olarak ödüyorsunuz. Fiyatlı konusunda, henüz bir bilgi bulamadım. ama, sizlere biraz TTNET Mobilden bahsetmek istiyorum. .
TTNET Mobil Nedir?
TTNET Mobil, Türkiye'nin lider internet sağlayıcısı TTNET'in mobil iletişim hizmetlerini sunduğu bir cep telefonu hizmeti.
TTNET Mobil'in Farklılıkları Nelerdir?
TTNET Mobil, Türkiye iletişim pazarına gerçek anlamda ikili ve üçlü oyun paketlerini getiren öncü markadır. TTNET Mobile ile birlikte iletişim hizmetlerini tek bir noktadan, tek bir fatura ve avantajlı fiyatlarla edinebilme fırsatı müşterilere sunulmuştur.
TTNET Cep Telefonu
* TTNET zengin katma değerli servisleri ve temel iletişim ihtiyaçlarını buluşturan bir servistir.
* Tek faturada, hem cep telefonu, hem de internet faturasını birleştiren bir sistemdir. TTNET ve TTNET Mobil ürünlerinizi tek bir fatura altında birleştirerek ödemelerinizi tek bir kanaldan yapabilir ve fatura karmaşasından kurtulabilirsiniz!
TTNET Mobil Satış ve Başvuru Kanalları Nelerdir?
TTNET Mobil Hizmetlerine Başvururken Gerekli Olan Evraklar
Kimlik*, abonelik sözleşmesi**, sabit evrak, taahhütname
* Tek fatura ile ödeme hizmetinden sadece TTNET ADSL aboneleri faydalanabilmektedir.
* Tek fatura ile ödeme hizmeti altında, TTNET ADSL abonesinin üzerine kayıtlı olan bütün TTNET Mobil hatları ve TTNET Mobil 3G internet ürünleri toplanabilmektedir.
* TTNET Mobil Tek fatura ile ödeme hizmeti başvuru veya iptal talepleri 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Mobil websitesinden yapılabilecektir.
Ama, bu hizmetten sadece TTNET ADSL kullanıcıları faydalanabiliyor. Ayznı zamanda, sistem, 3G yi de kapsamakta. Dilerseniz, Hem internet, hem 3G, hem de cep telefonu faturasını, tek bir faturada toplamanız mümkün.

TTNET MOBİL NEDİR,TTNET MOBİL TEK FATURA,TTNET MOBİL CEP TELEFONU,TTNET CEP TELEFONU

Tepkiler:

0 yorum: