Paylaşmak Güzeldir

5 Kasım 2010 Cuma

KAVAK YELLERİ 136.BÖLÜM

KAVAK YELLERİ 136. BÖLÜM FRAGMAN

Kavak Yelleri 136.Bölüm
Kavak Yelleri
05 Kasım 2010 Tarihinde 136. bölümü ile bizlere ulaşacak. Ve bu bölümde beklenen gerçekleşecek.. Aslı ve Efe ilk defa karşılaşacaklar... Bu günkü bölümün özetini, kısaca sizlere de anlatalım.
ASLI VE GÜVEN AYRILIYOR...
Güven’in foyası ortaya çıkıyor, Aslı yıkılıyor Güven’in dolandırıcılığı açığa çıkar. Aslı, bunun arkasında bir neden olduğuna inanır ve Güven’in peşine düşer. Güven’in polislerle de başı derttedir. Bir otel odasında kıstırılan Güven’i tehlikeli saatler beklemektedir. Güven’in sözleri Aslı’nın canını acıtır. Güven, Aslı’ya yaşattıklarının açıklamasını yapabilecek mi? Aslı’nın intikamı fena olacaktır. Aslı, İzmir’e dönme karar verir. Aslı’yı teselli eden ise ,hiç beklemediği biri olur. Deniz, Bonema’nın fotoğraf çekimleri için çalışırken, hiç beklemediği bir engelle karşılaşır. Mine ile Deniz, bu iş için birlikte çalışacaktır. Zorlu bir süreç ikiliyi beklemektedir.
MİNE HAMİLE Mİ?
Bunlarla birlikte Mine, tahlil sonuçları için doktora gider. Doktorun söyleyecekleri Mine’nin hayatını etkileyecektir.
ASLI VE EFENİN BULUŞMASI
Diğer tarafta Sıla fenalaşmıştır. Efe, Sıla’yı hastaneye götürür. Sıla’nın hayatla bağları giderek kopmaktadır. Efe, gitmeyi kafasına tekrar koyar. Aslı’nın telefonuna gelen bir mesaj Aslı’yı eski bir tanıdıkla yüz yüze getirir. Efe ve Aslı birbirlerine doğru yürürler. Ve, büyük buluşma gerçekleşir. Pinhani Seni Bana anlatır Şarkısı eşliğinde. Bakalım neler olacak ????
KAVAK YELLERİ 136. BÖLÜM FRAGMAN,KAVAK YELLERİ 136. BÖLÜM FRAGMANI, KAVAK YELLERİ 136. BÖLÜM İZLE,KAVAK YELLERİ 136. BÖLÜM, KAVAK YELLERİ 136.BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Tepkiler:

0 yorum: