Paylaşmak Güzeldir

23 Ekim 2010 Cumartesi

CANLI PARA BAŞLIYOR


Canlı para başlıyor

Herkes ekran başına. 25 Ekim pazartesi gececi saat 22:30 da canlı para yarışma programı Show TV de başlıyor. Farklı bir format ile ekranlara gelecek olan canlı para, hayallerinizi gerçekletirmeye hazırlanıyor.
Tüm dünyada, en çok izlenen yarışma programı olan canlı para, ikili aile fertlerinin dayanışmasıyla ve bilgi birikimiyle, para kazanmalarını hedefliyor. Bakalım, ilk gün, canlı parada, hayallerini gerçekleştirecek çiftler hangileri olacak ?
Canlı para yarışmasında nasıl kazanılır ?
Bu iş nasıl olacak diye soran okurlarımız için, hemen küçük bir açıklama yapalım. Toplamda 8 sorudan oluşan yarışmada, aralarında 1. derece yakın akrabalık bulunan iki kişilik gruplar yarışacak. Bu Gruplara 1 milyon TL para verilecek ve sorulan soruda, doğru cevabın üzerine koyması istenecek. Eğer doğru cevap verirseniz, bir üst tura geçip, diğer soruyu yanıtlamanız gerekecek. 8 sorunun 8 inede doğru cevap verirseniz, kazanan siz olacaksınız ve 1 milyon TL yide alarak sütüdyodan ayrılacaksınız.
Canlı para kayıt
Aslında, yarışma çok güzel bir yarışma ve yayınlandığı ülkelerde fırtınalar koparan bir yarışma. Ama… söz konusu 1 milyon TL olunca, insan verdiği cevaptan emin olamaz ve bildiğini de şaşırır gibi gliyor bana. Siz ne dersiniz? Eğer yarışmaya başvurmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Ama formu dolduruken,şartları iyi okuyun ve bir defa kayıt yapın. Çünkü, diğer kayıtlar dikkate alınmayarak, siliniyor. Bir tenede, vesikalık reminizi bilgisayara yükleyinki, doldurduğunuz forma, resminizi de ekleyebilesiniz…

canlı para,canlı para kayıt formu,canlı parak yarışması başvuru formu,canlı paraya nasıl katılırım

CANLI PARA YARIŞMASINA BAŞVUR

Tepkiler:

1 yorum:

canlı para dedi ki...

teşekkürler