Paylaşmak Güzeldir

30 Ekim 2010 Cumartesi

ATV'NİN YENİ DİZİSİ KIZIM NEREDE


ATV'nin Yep Yeni Dizisi Kızım Nerede
ATV kanalında, Yönetmenliğini, Ersoy gülerin yaptığı Kızım Nerede dizisi başlamak üzere... Fragmanları, sıklıkla gösterilmeye başlandı bile... Gösterimdeki fragmanı ile, seyircide meraka uyandıran Kızım Nerede Dizsizinin kadrosundan ve konusundan bahsedelim biraz..
Kızım Nerede dizisi Konusu ve oyuncuları
Başrollerde Ece Uslu ve Burak Hakkı var. Ece Uslunun, kayıp kızını canlandıracak kişi ise, Gamze Karaman. Aslında, bu rol için, Ece Sükan düşünülmüş, am, Ece Sükanın yoğun iş temposu ve sürekli yurt dışına çıkıyor olması, yapımcıları, Gamze Karamana yönlendirmiş...
Dizinin, bir diğer önemli karakterini ise, Kurtlar Vadisinden tanıdığımız, Hüseyin Avni Danyel oynuyor. Dizi için görüşülen isimlerden biri de Acı Hayat’ta rol alan Oğuz Galeli.
ATV ekranlarından seyirciye merhaba demeye hazırlanan Kızım nerede dizisinin Yönetmenliğini ise, Ersoy Güler yapıcak. Dizi çekimleri için çalışmalar başladı bile...
Kızım Nerede Konusu
Dizide kızı kaybolan bir annenin dramı ve bu süreç içinde yaşadıkları anlatılcak. Ece Uslunun, kızı kaybolan bir anneyi canlandırdığı Kızım Nerede, bir dram. Kısa süre sonra ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan dizi, umarım iyi bir reyting alır ve izleyenleri, ekran başına bağlayabilir.
KIZIM NEREDE FRAGMAN İZLE
Tepkiler:

0 yorum: