Paylaşmak Güzeldir

26 Mart 2010 Cuma

ÖMER COŞKUN BOY UZATMA KÜRÜ


Kanal 7 de yayınlanmakta olan, İkballe şifalı yemekler programında, Ömer coşkun, müthiş bir formül açıkladı. Boyunun kısa olduğunu düşünen herkes için, çok fayda sağlayan müthiş formül için;
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1tatlı kaşığı karabiber,
* 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu
* Hakiki sızma zeytin yağı.
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytin yağının içine atıp iyice karıştırın.. Daha sonra en az 5 gün bu karışımı dinlendirin .5. günün sonunda, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine sürüp, gece boyu bekletin. Sabah kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıokarın. ama bölgeyi yıkamayın. bu işlemei, 5 gece tekrarlayın. Zaman içerisinde, boyunuzun uzadığını göreceksiniz.
* Buğday özü olarak bilinen ruşeym, boy uzatmak konusunda, çok faydalı ve her yaş grubunun rahatlıkla kullananbileceği bir besin. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına yardımcı olan bugday özünün yanı sıra, boy otu'da kullanılabilir. Boy otu yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.
Tepkiler:

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bacak uzatmak için ne tavsiye edersiniz yaş 29