Paylaşmak Güzeldir

23 Şubat 2010 Salı

ÇEKİCİ KADINLARIN ÖZELLİKLERİ

Erkeklerin kadınlara sesksi buldukları özellikleri hiç düşündünüz mü? Yapılan bir araştırma, erkekler, kadınlarda, neleri seksi bulduğu konusunda, ilginç bir sonuç ortaya çıkmış. İşte, araştırmanın sonuçları ;

Saçınız : Dağınık saçlar ya da dağınık topuz erkekleri en cezbeden haller..
Kokunuz :Kokunuz bir erkeğin başını döndüren şey olabilir. Sevgiliniz kokunuza bayılıyorsa, vedalaşırken sizi biraz daha koklamasına izin verin.
Tırnaklar :Erkekler tırnakları cadılıkla özdeşleştirseler de seks sırasında tırnaklarınızı sırtında gezdirmenizden büyük zevk alırlar.
Köprücük kemiğiniz :Yanlış okumadınız, köprücük kemiği bölgeniz bazı erkekler için en seksi yeriniz olabilir.
Gözleriniz :Seksi bakan gözlere hiçbir erkek karşı koyamaz. Dumanlı göz makyajı ya da pırıltılı göz farı ile seksi bakışlara sahip olabilirsiniz. Siyah maskara, ince ve düzgün sürülmüş eye-liner ile gözlerinizi ön plnana çıkarabilirsiniz. Makyajınızın geri kalanı için uygulayacağınız pembe allık ve gül kurusu dudaklar size doğal bir görünüm verebilir.
Dudaklarınız :Koyu kırmızı ruj dolgun dudaklarınızı daha arzulanır bir hale getirebilir. Erkekler için ilk öpücük çok önemlidir. Onu unutamayacağı şekilde tutkulu bir şekilde öpün.
Boynunuz : Kuşkusuz erkekleri en çok tahrik eden bölge boyun.. Uzun boyunlu, saçları sırtına dökülmüş bir kadından daha seksi ne olabilir.
Göğüsleriniz : Çoğu erkek için tartışmasız kadınların en dikkat çekici ve seksi özelliği göğüslerdir.
Teniniz :Yumuşak bir ten her erkeği etkiler.. Sıcaklığınızı hisseder. Pürüzsüz ve temiz bir vücuttan daha seksi ne olabilir ki?
Kulak memeniz :Yumuşak ve hassas.. Erkekler buna bayılıyor..
Tepkiler:

0 yorum: