Paylaşmak Güzeldir

23 Mart 2009 Pazartesi

ÖMER COŞKUNDAN BOY UZATMAK İÇİN BOYOTU KÜRÜ

23 Mart 2009 Pazartesi tarihli, Arım Balım Peteğim Programında, Petek Dinçözün konuğu, Herbalist Ömer Coşkun, çocuklarda boy uzatmaya yardımcı olan bitkisel bir kür önerdi. Kürümüz için ;

GEREKLİ MALZEMELER :
* Bir miktar zeytinyağı,
* 1 tatlı kaşığı boyotu (çemen)
* çay kaşığı karabiber,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeleri karıştırın. Bu karışımı, çocukların eklem yerlerine sürün. Boy uzamasına yardımcı olacaktır.
Tepkiler:

8 yorum:

Adsız dedi ki...

boyotu karışımı eklemlerde ne kadar süre bekletilecek ne kadar zaman kullanılacak lütfen bildirirmisiniz

Adsız dedi ki...

ne kdr bekletmemz gerekiyo bu karışımı vüctta?

Adsız dedi ki...

UMARIM BEN DE DE İŞE YARAR

taner dedi ki...

teşekkürler ömer hocam allah rezı olsun benim msn adresim tanerr234@hotmail.com bana bilgi daha verirsenin iyi olur

Adsız dedi ki...

Televizyonda demin dinlediklerimden aklimda kaldigina gore:

Bu karisimi 1 ay boyunca dizlere ve dirseklere gece yatarken uygulayin (bilhassa dizlere) ve bu karisimi surup o bolgeleri yunle sararak sicak kalmasini saglayin.

Adsız dedi ki...

* Boyotu, keçi boynuzu pekmezi yani harnup ve bilmedigim başka sifalı bitkiler birlikte karışıtırılıp yeniyor. Bu çok faydalı sanırım. Ömer Coşkun bu karışımı satıyor galiba.

* Ayrıca Diz kapakları, dirsekler gibi eklemlere sürmek için ise: 1 tatlı kaşığı çemen özü, bir miktar zeytin yağı ve 1 çay kaşığı karabiber karıştırılıp 10 gün kadar bekletiliyor (bu karışım oranları sanırım böyle.) ve 10 gün kadar bekletilen bu karışım gece yatmadan evvel eklemlere yedirerek sürülüyor. Bu sürülen yerlerin sarılarak sıcak kalması da sağlanıyor.

Adsız dedi ki...

boy otu kürünü ne kadar zaman kullanacagız ve ne kadar bekletecegiz ! kaç ayda boy uzadıgını farkederiz ve kaç cm uzar. ?

Murat Öztürk dedi ki...

1 tatli kasigi Çemen (özü), 1 çay kaşıgı karabiberi belli miktar zeytinyağına koyup 2-3 hafta bekletin.(Bu miktarları zeytinyağı miktarına göre kendiniz ayarlayabilirsiniz.) (Koyarken plastik veya tahta kaşık kullanın bence.)

Bu süre boyunca bu karışımı her gün 2-3 defa çalkalayın ki karışım sağlıklı olsun. Aksi halde çemen ve karabiber dibe çöker ve zeytinyağına iyi karışmaz.

Sonra bu karışımı diz kapaklarınıza ve çevresine akşam yatmadan az önce sürün. Sabah kalkıncaya kadar kalsın dizlerinizde.

Uyku çok önemli; kemik uzaması uykuda oluyor. Yeterli uyumayı ihmal etmeyin.

Ben kullandim ve 10 gün içinde bacaklarım 3 cm uzadı. Yaşım 33 .

Bu kemik uzatma yöntemini bir bacağı diğerinden daha kısa ve bir kolu diğerinden daha kısa olanlar da kısa olan organın eklem noktasında (diz kapağı – dirsek) yukarıdaki şekilde uygulayabilirler.

**** Allah razı olsun Ömer Coşkun’dan.

* Aynı zamanda Boyotu, keçi boynuzu pekmezi yani harnup ve bilmedigim başka sifalı bitkiler birlikte karışıtırılıp yeniyor. Bu çok faydalı sanırım. Ömer Coşkun bu karışımı satıyor galiba.
Ama ben bunu yapmadım. Ama yeni karışım hazırladım, hem karışımı sürüp hem de bu gıda takviyesini de yaparım inşallah.

**** Büyüme çağında olanlar endokrinoloji doktoruna gitmeye öncelik versinler.Yani doğal yoldan uzamanın - gelişmenin yoluna baksınlar...

Dua edip Türkçe Kur’an okuyun.

Bu konuda sorularınız için: muratoztrk@hotmail.com

Allah yardımcınız olsun.