Paylaşmak Güzeldir

27 Ocak 2009 Salı

DR AHMET MARANKİDEN SOĞAN SUYU İLE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT

Çok pahalı kozmetik ürünlerine rağmen, sivilce ve akne sorunundan kurtulamıyorsanız, Ahmet Marankinin, doğal ve etkili çözümüne kulak verin. Soğan suyu ile sivilcesiz ve aknesiz bir cilde merhaba deyin.

GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 adet kurusoğan,
* 1 su bardağı su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Soğanı elinizle, kabuklarıyla birlikte kırın. Yaprak yaprak ayrılan soğanları, cam bir sürahinin içine ılık suyu koyun ve soğanı içine atarak, 1 gece bekletin. Sabah aç karnına için. 10 kullanacağınız soğan suyu kürü sonucunda, berrak, pürüzsüz ve sorunsuz bir cilde sahip olacaksınız. Gece yatmadan önce, makyajınızı mutluka temizleyin. Ayrıca bu kür zayıflamanıza ve kadın hastalıkları sorunlarına çok fayda sağlayacaktır. Eğer soğan suyunu sade içemiyorsanız, içine limon sıkarak içebilirsiniz.
Tepkiler:

1 yorum:

Adsız dedi ki...

hocam ben 20 yaşındayım ve bu zamana kadar suratımda hiç sivlce çıkmamıştı bundan sonra çok çıkmaya başladı.ergenlikte bile yoktu yakınlarımın suratın ne kadar güzel ve temiz dediler ondan sonra suratım sivilceden gözükmüyo sizce bu nazar mıdır yoksa iş okul stresinden midir cevap için şimdiden teşekkür ederim......