Paylaşmak Güzeldir

15 Ocak 2009 Perşembe

AHMET MARANKİ ERKEN MENAPOZ VE KADIN HASTALIKLARI İÇİN BİTKİSEL KÜR

Ahmet Maranki Shov Tvde Alişan ve Çağla Şıkel konuğu oldu. Yine çok önemli ve faydalı konularda bizlewri bilgilendiren Ahmet Marankinin bu yazımızda anlatacağımız kürü, hanımlar için çok faydalı ve gerekli bir kür. Özellikle de erken menapoz sorunu yaşayan hanımlar, bu yazımızı dikkatle okumalı.

GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 tutam, Civanperçemi,
* 1 tutam, Arslanpençesi,
* 1 tutam, Adaçayı,
* 1 tutam, Çobançantası,
* 1 tatlı kaşığı bal,
* 500 gr su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bu kürü, 1. gün arslanpençesi– adaçayı, 2.gün civanperçemi-adaçayı ,3. gün ise çobançantası– adaçayı ile yapın. Adaçayını, her bitkinin içine karıştırın. Kaynamış olan suyun içine, Bu bitkilerden birisini ve adaçayını günde 1 bardak için. Tatlandırmak amaçlı bal kullanılabilir. 3 hafta uygulayın. Pek çok sıkıntınızın çözüldüğünü göreceksiniz.
Tepkiler:

3 yorum:

nurcan dedi ki...

40 yaşındayım adetim çok oluyor doktorlara gidiyorum tahlillerim temiz çıkıyor hormon bozukluğu diyorlar ayrıca yüksek tansiyon hastasıyım verdikleri hap tansiyonumu yükseltiyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

Serap dedi ki...

Ben izmirden 46 yaşında bir bayanım tam 3 aydan bu yana sanki adet olmuş gibiyim hiç kesilmedi çok zor durumdayım nolursunuz acil yardımcı olmanızı bekliyorum.

Adsız dedi ki...

44 yaşındayım.Portakal büyüklüğünde ur var dediler.Öneriniz ne olur?