Paylaşmak Güzeldir

30 Temmuz 2008 Çarşamba

CİLT BEYAZLATAN DOĞAL ÖNERİLER

Ten renginiz çok mu koyu ? Bu da sizi bazı zamanlarda rahatsız mı ediyor ? Eğer, ten renginizin koyu olmasından şikayet ediyorsanız ve ve bunun için de doğal çareler arıyorsanız, işte tam yerindesiniz. Sizler için cilt beyazlatıcı doğal maske önerilerimiz var.
CİLT BAYZLATICI MASKE ÖNERİSİ 1;

GEREKLİ MALZEMELER :
* 2 yemek kaşığı taze fasulye unu
* 1 yumurta akı
* 2 damla lavanta yağı
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm Malzemeleri karıştırarak, macun kıvamına getirin. Göz çevresi ve dudaklardan kaçınarak sürün. 15-20 dk bekledikten sonra ılık su ile durulayarak çıkarın. Nemlendiricinizi sürün. Bu maske cildi ölü hücrelerden arındırır, siyah noktaları, akneleri ve yağ bezelerini iyileştirir, gözenekleri açar ve sıkılaştırır. Ayrıca cildin rengini açar.
CİLT BEYAZLATICI MASKE ÖNERİSİ 2;Bu maskemiz çok pratik ve çok ekonomik.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1/2 domates
* Un
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :Domatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendırda suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirin ve yeteri kadar unla macun haline getirin. Maskeyi göz çevresinden ve dudaklardan uzak tutarak yüzünüze uygulayın. 5 dk sonra ılık su ile durulayarak çıkarın. Bu işlemi haftada üç kez uygulayın. Bu maske cildinizi nemlendirir, rengini açar, gözenekleri temizler, çil ve yara izlerini hafifletir.

Tepkiler:

1 yorum:

HERTELDEN dedi ki...

Bu blogda yazılanların tamamı, sadece öneri olup, tedavi amacında değildir. Uygulamalardaki sorumluluk tamamen uygulayan kişiye aittir.