Paylaşmak Güzeldir

21 Şubat 2008 Perşembe

GÖĞÜS BÜYÜTMEK İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER

Hiç kimse halinden memnun değil. Özellikle kadınlar göğüsleri konusunda çok sıkıntılı. Kimi büyük ve iri göğüslere sahip olmak isterken kimi de küçük ve kibar göğüslere sahip olmayı tercih eder. Aslında göğüslerin çok büyük olması tıbbi açıdan özellikle sırt ve boyun ağrılarına sebep olduğundan çok önerilen bir durum değildir. Güzel ve iri göğüslere sahip olmak isteyenler için bir kaç önerimiz var. Bende internetten okudum ve sizlerle paylaşmak istedim.
Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.
Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.
Aslan kuyruğu: Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.
Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
Testere palmiyesi:
Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.
Yam kökü: Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.
Kara hindiba: En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir.
Eğer okuduklarımı yanlış anlamamışsam tüm bu bitkler karıştırılıp tamamen doğal bir tablet elde ediliyor ve bu sayade göğüs büyümesi sağlanıyor.Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır. (KAYNAK : NETTEN ALINTI)
Tepkiler:

9 yorum:

marsın bağrından dedi ki...

çok on numara şifalı otlar bunu yaptım oldukça büyüdüler oldukçadamutlular yapanıda öpiyim yapmıyanında saolun aplalarım

marsın bağrından dedi ki...

süper

adsız dedi ki...

çok on numara şifalı otlar bunu yaptım oldukça büyüdüler oldukçadamutlular yapanıda öpiyim yapmıyanında saolun aplalarım peki ne zamamndır yapyonda büyüdü acil yaa of of kadere bak yaa

nisa dedi ki...

hangisini yaptınız ama bilgi verirseniz çok mutlu olurum

nisa dedi ki...

hangisini yaptınız ama bilgi verirseniz çok mutlu olurum

nisa dedi ki...

hangisini yaptınız ama bilgi verirseniz çok mutlu olurum

Adsız dedi ki...

yapan arkadaş yardımcı olursan çok sevinirim arkadaşım nasıl yaptın sen tarif eermsn pek anlayamadım

Adsız dedi ki...

bu bitkileri nasıl uygulayacağız peki içerek mi

Adsız dedi ki...

bunu yiyecekmiyiz içecemiyiz sürecekmiyiz belirtseydiniz yardımcı olurdunuz!